Sužaistos rungtynės

 Lapkričio 17 d. (pirmadienis) 18:00SM-1 Dovalda - SM-2  94:42
  19:30 Subačius II - Bidžo 56:69
 Lapkričio 22 d. (šeštadienis) 11:00 Kupiškėnai - Subačius II107:57
  12:30 Adomynės Agla - Devold 70:68
 Lapkričio 23 d. (sekmadienis) 12:30
 Kupiškėnai - Devold
 78:63
  14:00 Adomynės Agla - Dešimkė 68:55
 Lapkričio 24 d. (pirmadienis) 18:00 Subačius II - Veteranai 57:85
  19:30 Kupa - KTVM 62:58
 Lapkričio 29 d. (šeštadienis) 11:00 Narjanta - Beveik Profai 96:56
  12:30 Subačius - Kupa 92:30
 Lapkričio 30 d. (sekmadienis) 12:30 Narjanta - SM-2107:53
  14:30 Subačius - KTVM 83:45
 Gruodžio 8 d. (pirmadienis) 18:00 KTVM - SM-1 Dovalda39:125
 Gruodžio 10 d. (trečiadienis) 18:30 SM-2 - KTVM 76:78
 Gruodžio 15 d. (pirmadienis) 18:00 Kupa - SM-2 76:71
  19:30 Bidžo - Veteranai 93:85
 Gruodžio 20 d. (šeštadienis)  11:00 VKSK - KTVM 20:0
  12:30 Kupiškėnai - Bidžo 98:66
  14:00 SM-1 Dovalda - VKSK 87:62
 Gruodžio 21 d. (sekmadienis) 12:30 Kupiškėnai - Dešimkė 81:58
 2015 m.   
 Sausio 10 d. (šeštadienis) 11:00 Spakainiai - Bidžo 76:84
  12:30 Veteranai - Dešimkė 74:73
 Sausio 11 d. (sekmadienis) 12:30 Spakainiai - Veteranai 65:72
  14:00 Beveik Profai - Kupa 66:56
 Sausio 17 d. (šeštadienis) 11:00 Adomynės Agla - Spakainiai 71:50
  12:30 Devold - Dešimkė 70:67
 Sausio 18 d. (sekmadienis) 12:30 Adomynės Agla - Subačius II 81:63
  14:00 Devold - Spakainiai 78:68
 Sausio 24 d. (šeštadienis) 16:30 Narjanta - VKSK100:63 
  18:00 SM-2 - Subačius 33:101
 Sausio 25 (sekmadienis) 12:30 Narjanta - Kupa 98:46
  14:00 SM-2 - VKSK 63:100
 Vasario 7 d. (šeštadienis) 11:00 Beveik Profai - KTVM 63:78
  12:30 Devold - Subačius II 57:66
 Vasario 8 d (sekmadienis) 10:00 SM-1 Dovalda - Subačius 79:86
  11:30 SM-1 Dovalda - Beveik Profai 78:28
 Vasario 14 d. (šeštadienis) 11:00 Kupiškėnai - Veteranai 83:66
  12:30 Dešimkė - Spakainiai 65:61
 Vasario 15 d. (sekmadienis) 12:30 Kupiškėnai - Spakainiai 100:80
  14:00 Dešimkė - Subačius II 83:79
 Vasario 21 d. (šeštadienis) 11:00 Narjanta - KTVM 112:64
  12:30 VKSK - Subačius 77:86
 Vasario 22 d. (sekmadienis) 12:30 Narjanta - Subačius 81:85
  14:00 VKSK - Beveik Profai 75:59
 Vasario 28 d. (šeštadienis) 11:00 Adomynės Agla - Bidžo 74:79
  12:30 Beveik Profai - SM-2 0:20
 Kovo 1 d. (sekmadienis) 12:30 Veteranai - Adomynės Agla 71:64 
  14:00 Bidžo - Devold 77:71
 Kovo 2 d. (pirmadienis) 20:00 SM-1 Dovalda - Kupa 95:32
 Kovo 7 d. (šeštadienis) 11:00 Narjanta - SM-1 Dovalda 70:60
  12:30 Subačius - Beveik Profai 74:43
  14:00 Veteranai - Devold  39:68
  15:30 VKSK - Kupa 56:49
 Kovo 8 d. (sekmadienis) 12:00 Kupiškėnai - Adomynės  Agla 83:54
  13:30 Spakainiai - Subačius II 77:56
  15:00 Dešimkė - Bidžo 76:66
 Ketvirtfinaliai   
 Kovo 14 d. (šeštadienis) 11:00 Subačius - Adomynės Agla (Didžioji taurė) 80:63
  12:30 Devold - Beveik Profai (Mažoji taurė) 74:49
  14:00 KTVM - Spakainiai (Mažoji taurė) 65:78
 Kovo 15 d. (sekmadienis) 12:00 Subačius - Adomynės Agla (Didžioji taurė) 99:64
  13:30 Devold - Beveik Profai (Mažoji taurė) 82:56
  15:00 KTVM - Spakainiai (Mažoji taurė) 53:97
 Kovo 19 d. (ketvirtadienis) 18:30 Kupa - Subačius II (Mažoji taurė) 48:59
 Kovo 20 d. (penktadienis) 19:00 Kupa - Subačius II (Mažoji taurė) 53:80
 Kovo 21 d. (šeštadienis) 11:00 Narjanta - Veteranai (Didžioji taurė) 87:71
  12:30 Dešimkė - SM-2 (Mažoji taurė) 90:63
 Kovo 22 d. (sekmadienis) 12:00 Narjanta - Veteranai (Didžioji taurė) 56:59
  13:30 Dešimkė - SM-2 (Mažoji taurė) 72:52
 Kovo 28 d. (šeštadienis) 10:00 Bidžo - SM-1 Dovalda (Didžioji taurė) 28:111
  11:30 Kupiškėnai - VKSK (Didžioji taurė) 100:61
 Kovo 29 d. (sekmadienis) 12:00 Bidžo - SM-1 Dovalda (Didžioji taurė) 64:113
  13:30 Kupiškėnai - VKSK (Didžioji taurė) 87:87
 Balandžio 11 d. (šeštadienis) 11:00 Subačius II - Dešimkė (Mažoji Taurė) 71:67
  12:30
 Devold - Spakainiai (Mažoji Taurė) 55:56
 Balandžio 12 d. (sekmadienis) 12:00 Subačius II - Dešimkė (Mažoji Taurė) 51:61
  13:30 Devold - Spakainiai (Mažoji Taurė) 27:56
 Balandžio 17 d. (penktadienis) 20:00 Dešimkė - Spakainiai (Mažosios Taurės finalo varžybos)64:66 
 Balandžio 18 d. (šeštadienis) 11:00 Dešimkė - Spakainiai (Mažosios Taurės finalo varžybos)68:67 
  12:30 Kupiškėnai - Narjanta (Didžioji Taurė)98:71
  14:00 SM-1 Dovalda - Subačius (Didžioji Taurė)72:53
 Balandžio 19 d. (sekmadienis) 13:30 Kupiškėnai - Narjanta (Didžioji Taurė)96:93
  15:00 SM-1 Dovalda - Subačius (Didžioji Taurė)87:87 
 Balandžio 24 d. (penktadienis) 18:45 Varžybos dėl 3 vietos: Subačius - Narjanta70:99
  20:30  Finalas: Kupiškėnai - SM-1 Dovalda55:78 
 Balandžio 25 d. (šeštadienis) 12:00 Varžybos dėl 3 vietos: Subačius - Narjanta89:70 
  15:00 Finalas: Kupiškėnai - SM-1 Dovalda88:97 

 .